Wedstrijdkalender

Mis je een activiteit op de kalender? Mail naar webmaster@vgdynamiek.nl

Aankomend Verleden  
juni 2024
02 juni 2024

Districtsfinale Dames

Locatie: Dordrecht
MB5: Justina en Ilena hebben zich geplaatst voor deze finale
Meer info
mei 2024
26 mei 2024

Districtsfinale Dames

Locatie: Den Haag
Balkfinale voor Junior E: Jaylinn, en Senior D: Mads, Vloerfinale voor Jeugd E: Anna, en een Brugfinale voor Jeugd E: Robin
Meer info
25 mei 2024

Districtsfinale Dames

Locatie: Den Haag
MB4: Eva, en Senior D: Mads hebben een plaats verdiend in deze finale
Meer info
20 mei 2024

OBTK

Locatie: Breda
Meer info
18 mei 2024

OBTK

Locatie: Breda
Meer info
april 2024
20 april 2024

District Dames

Locatie: Den Haag
MB 4
Meer info
07 april 2024

Rayon Toestel

Locatie: De Lier
OB, MB: 5,6, BB: H
Meer info
06 april 2024

Recreatiewedstrijd

Locatie: De Lier
Recreatie OB, MB, BB
Meer info
maart 2024
17 maart 2024

Rayon Toestel

Locatie: Naaldwijk Turnhal
BB: F,G, Jongens: OB, MB, BB (Recreatie & Selectie)
Meer info
16 maart 2024

District Dames

Locatie: Den Haag
MB 4
Meer info
09 maart 2024

Rayon Toestel

Locatie: Naaldwijk Turnhal
BB: C,D,E, MB: 3,4
Meer info
09 maart 2024

Landelijk Dames

Locatie: Nunspeet
3e plaatsing Team C
Meer info
03 maart 2024

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
2e plaatsing Team E & F
Meer info
02 maart 2024

District Heren

Locatie: Gymworld Zoetermeer
Meer info
02 maart 2024

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
2e plaatsing Team E & F
Meer info
februari 2024
11 februari 2024

Open Topsporthal Toernooi

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Middenbouw 5 en 6
Meer info
04 februari 2024

Landelijk Dames

Locatie: Zierikzee
3e plaatsing Individueel Senior C
Meer info
03 februari 2024

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
2e plaatsing Individueel D, MB: 2,3
Meer info
januari 2024
28 januari 2024

Landelijk Dames

Locatie: Heerenveen
2e plaatsing Individueel Senior C
Meer info
27 januari 2024

District Heren

Locatie: Gymworld Zoetermeer
Meer info
27 januari 2024

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
2e plaatsing Team D
Meer info
04 januari 2024

Nieuwjaarsinstuif

Locatie: Turnhal Zwanensingel
Voor alle leden
Meer info
december 2023
17 december 2023

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
1e plaatsing Team E & F
Meer info
16 december 2023

Rayon Team & Individueel

Locatie: Naaldwijk De Pijl
Einduitslag Rayon 16 dec 2023OB, MB: 5,6, BB: H
Meer info
16 december 2023

District Heren

Locatie: Gymworld Zoetermeer
Meer info
16 december 2023

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
1e plaatsing Team E & F
Meer info
16 december 2023

Landelijk Dames

Locatie: Varsseveld
2e plaatsing Team C
Meer info
10 december 2023

Rayon Team & Individueel

Locatie: Naaldwijk Turnhal
BB: C,D,E, MB: 3,4 Einduitslag 10 dec 2023
Meer info
09 december 2023

Rayon Team & Individueel

Locatie: Naaldwijk Turnhal
BB: F,G
Meer info
09 december 2023

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
1e plaatsing Team D
Meer info
november 2023
26 november 2023

Open Topsporthaltoernooi

Locatie: Rotterdam
Middenbouw 5 en 6 Definitieve Chrono 26 november 2023
Meer info
25 november 2023

Landelijk Dames

Locatie: Dokkum
1e plaatsing Individueel Senior C
Meer info
19 november 2023

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
1e plaatsing, Individueel D, MB: 2,3
Meer info
18 november 2023

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
1e plaatsing, Individueel D, MB: 2,3
Meer info
11 november 2023

District Heren

Locatie: Gymworld Zoetermeer
Meer info
11 november 2023

Landelijk Dames

Locatie: Nijmegen
1e plaatsing Team C
Meer info
04 november 2023

Onderlinge Wedstrijd

Locatie: Sporthal Zuid, Schiedam
Meer info
oktober 2023
24 oktober 2023

Algemene Ledenvergadering

Locatie: Voetbalvereniging cwo, Trimpad
Meer info
Onze partners
Onze "dikke" vrienden