Wedstrijdkalender

Mis je een activiteit op de kalender? Mail naar webmaster@vgdynamiek.nl

Aankomend Verleden  
oktober 2022
11 oktober 2022

Algemene Ledenvergadering

Locatie: CWO, Trimpad 12, 20.00
Meer info
29 oktober 2022

Turn Totaal Breda Cup

Locatie: Breda
30 oktober 2022

Turn Totaal Breda Cup

Locatie: Breda
november 2022
19 november 2022

District Heren

Locatie: Gymworld Zoetermeer
OB, MB en BB
26 november 2022

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams E en F
27 november 2022

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams E en F
december 2022
03 december 2022

Rayonwedstrijd

Locatie: Turnhal Naaldwijk
Teams BB: C, D, E, F, G, en H. Teams MB: 3 en 4
10 december 2022

Rayonwedstrijd

Locatie: De Pijl, Naaldwijk
OB Meisjes en Jongens, Teams MB: 5 en 6, Jongens individueel MB en BB
10 december 2022

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams BB: D, Teams MB: 2 en 3
11 december 2022

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams BB: D, Teams MB: 2 en 3
17 december 2022

District Heren

Locatie: Gymworld Zoetermeer
OB, MB en BB
17 december 2022

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams BB: E en F
18 december 2022

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams BB: E en F
januari 2023
03 januari 2023

Springdagen

Locatie: Sommelsdijk
21 januari 2023

District Heren

Locatie: Gymworld Zoetermeer
OB, MB en BB
21 januari 2023

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams BB: E en F
22 januari 2023

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams BB: E en F
februari 2023
04 februari 2023

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams BB: D, Teams MB: 2 en 3
05 februari 2023

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams BB: D, Teams MB: 2 en 3
11 februari 2023

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams MB: 4
12 februari 2023

District Dames

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Teams MB: 4
18 februari 2023

District Heren

Locatie: Gymworld Zoetermeer
OB, MB en BB
maart 2023
25 maart 2023

Rayonwedstrijd

Locatie: De Lier
Recreatie
26 maart 2023

Rayonwedstrijd

OB Meisjes en Jongens, Individueel MB: 5 en 6, Jongens MB en BB?
april 2023
16 april 2023

Rayonwedstrijd

Locatie: Turnhal Naaldwijk
Individueel MB: 3 en 4, Individueel BB: C, D, E, F, G en H
mei 2023
13 mei 2023

Open Zuid-Hollandse Kampioenschappen

Locatie: Gymworld Zoetermeer
Heren: OB, MB en BB
Onze partners
Onze "dikke" vrienden