Wedstrijdkalender

Mis je een activiteit op de kalender? Mail naar webmaster@vgdynamiek.nl

Aankomend Verleden  
december 2021
11 december 2021

1e Kwalificatie District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
*Afgelast vanwege coronamaatregelen* Individueel Bovenbouw D en E
Meer info
12 december 2021

2e Plaatsingswedstrijd Landelijk

Locatie: Amsterdam
*Afgelast vanwege coronamaatregelen* Senior 3e divisie
Meer info
18 december 2021

Districtswedstrijd Heren

Locatie: Zoetermeer
*Afgelast vanwege coronamaatregelen*
januari 2022
01 januari 2022

Twisttoernooi

Locatie: Den Hoorn
*Afgelast vanwege coronamaatregelen* Onderbouw meisjes en jongens
Meer info
01 januari 2022

Meerkampwedstrijd Rayon

Locatie: De Pijl, Naaldwijk
*Afgelast vanwege coronamaatregelen* Middenbouw 5,6 en 7. Bovenbouw G en H. Middenbouw en Bovenbouw Jongens.
Meer info
01 januari 2022

Meerkampwedstrijd Rayon

Locatie: Turnhal Naaldwijk
*Afgelast vanwege coronamaatregelen* Middenbouw 3 en 4. Bovenbouw C, D, E en F.
Meer info
06 januari 2022

Springdagen

Locatie: Sommelsdijk
08 januari 2022

Districtswedstrijd Heren

Locatie: Rotterdam
15 januari 2022

Ukkies in Beweging

Locatie: Turnhal, 13.00-16.00
In samenwerking met Vlaardingen in Beweging
22 januari 2022

2e Kwalificatie District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Individueel Bovenbouw D en E
23 januari 2022

2e Kwalificatie District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Individueel Bovenbouw D en E
23 januari 2022

3e Plaatsingswedstrijd Landelijk

Locatie: Nijverdal
Senior 3e divisie
29 januari 2022

2e Kwalificatie District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Individueel Bovenbouw D en E
februari 2022
19 februari 2022

1e Kwalificatie District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Team Middenbouw 4
20 februari 2022

1e Kwalificatie District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Team Middenbouw 4
maart 2022
12 maart 2022

2e Kwalificatie District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Team Middenbouw 4
13 maart 2022

2e Kwalificatie District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Team Middenbouw 4
19 maart 2022

Toestelwedstrijd Rayon

Locatie: Turnhal Naaldwijk
Middenbouw 3 en 4. Bovenbouw C, D, E, F, G en H. Middenbouw en Bovenbouw Jongens.
april 2022
02 april 2022

Meerkampfinale District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Jeugd E, Junior E, Senior E en Senior D
03 april 2022

Toestelfinale District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Jeugd E, Junior E, Senior E en Senior D
09 april 2022

Recreantenwedstrijd

Locatie: De Lier
09 april 2022

Halve Finale District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Middenbouw 3 en 4
10 april 2022

Twisttoernooi en Toestelwedstrijd Rayon

Locatie: De Lier
Onderbouw meisjes en jongens. Middenbouw 5, 6 en 7.
23 april 2022

Finale District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Team Middenbouw 3 en 4
24 april 2022

Finale District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Individueel Middenbouw 2, 3 en 4
mei 2022
14 mei 2022

Halve Finale District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Team Middenbouw 5 en 6, Bovenbouw F, G en H
15 mei 2022

Halve Finale District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Team Middenbouw 5 en 6, Bovenbouw F, G en H
21 mei 2022

Finale District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Team Middenbouw 5, 6 en 7
22 mei 2022

Finale District

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Team Bovenbouw E, F, G en H
Onze partners
Onze "dikke" vrienden