Wedstrijdkalender

Mis je een activiteit op de kalender? Mail naar webmaster@vgdynamiek.nl

Aankomend Verleden  
november 2019
23 november 2019

Regiowedstrijd

Locatie: Amsterdam
Bovenbouw 4e divisie
Meer info
23 november 2019

Pietengym

Locatie: De Groene Draad
Alle leden t/m 6 jaar, eventuele introducees mogen ook opgeven
Meer info
24 november 2019

Regiowedstrijd

Locatie: Amsterdam
Bovenbouw 4e divisie
Meer info
30 november 2019

Rayonkampioenschap Meerkamp

Locatie: Turhal Naaldwijk
Dames 3e divisie, Junior en Senior D-E, Jeugd 1 D1 en Pupil 2 D1
Meer info
30 november 2019

Turn Totaal Breda Cup

Locatie: Breda
Meer info
december 2019
01 december 2019

Turn Totaal Breda Cup

Locatie: Breda
Meer info
07 december 2019

Rayonkampioenschap Meerkamp

Locatie: Naaldwijk, De Pijl
Heren en Dames lagere niveaus
Meer info
07 december 2019

1e Districtswedstrijd

Locatie: Woerden
Instap en Jeugd 1 N3 & Bovenbouw 2e divisie en Senior 3e divisie
08 december 2019

1e Districtswedstrijd

Locatie: Woerden
Instap en Jeugd 1 N3 & Bovenbouw 2e divisie en Senior 3e divisie
14 december 2019

1e Districtswedstrijd

Locatie: Hellevoetsluis
Pupil 1 en Pupil 2 N3, Jeugd 1 N4 & Junior en Jeugd 2 3e divisie
15 december 2019

1e Districtswedstrijd

Locatie: Hellevoetsluis
Pupil 1 en Pupil 2 N3, Jeugd 1 N4 & Jeugd 2 en Junior 3e divisie
januari 2020
02 januari 2020

Springdagen

Locatie: Sommelsdijk
11 januari 2020

Regiowedstrijd

Locatie: Amsterdam
Bovenbouw 4e divisie
12 januari 2020

Regiowedstrijd

Locatie: Amsterdam
Bovenbouw 4e divisie
18 januari 2020

2e Districtswedstrijd

Locatie: Den Haag
Instap en Jeugd 1 N3 & Bovenbouw 2e divisie en Senior 3e divisie
19 januari 2020

2e Districtswedstrijd

Locatie: Den Haag
Instap en Jeugd 1 N3 & Bovenbouw 2e divisie en Senior 3e divisie
februari 2020
01 februari 2020

Regiowedstrijd

Locatie: Hellevoetsluis
Pupil 2 en Jeugd 1 D1
02 februari 2020

Regiowedstrijd

Locatie: Hellevoetsluis
Pupil 2 en Jeugd 1 D1
08 februari 2020

2e Districtswedstrijd

Locatie: Amsterdam
Pupil 1 en Pupil 2 N3, Jeugd 1 N4 & Jeugd 2 en Junior 3e divisie
09 februari 2020

2e Districtswedstrijd

Locatie: Amsterdam
Pupil 1 en Pupil 2 N3, Jeugd 1 N4 & Jeugd 2 en Junior 3e divisie
16 februari 2020

Districtstoestelfinale

Locatie: Amsterdam
Jeugd 1 N3
maart 2020
07 maart 2020

Regiowedstrijd

Locatie: Voorburg
Instap en Pupil 1 D1
08 maart 2020

Regiowedstrijd

Locatie: Voorburg
Instap en Pupil 1 D1
21 maart 2020

Recreanten wedstrijden

Locatie: Sporthal Vreeloo, De Lier
21 maart 2020

Turn2win

Locatie: Middelharnis
21 maart 2020

Districtsfinale

Locatie: Amsterdam
Pupil 1 en Pupil 2 N3
22 maart 2020

Districtstoestelfinale

Locatie: Amsterdam
Instap, Pupil 1 en Pupil 2 N3
april 2020
04 april 2020

Rayonkampioenschap per toestel

Locatie: Turnhal Naaldwijk
Dames 3e divisie, Junior/Senior D-E, Jeugd 1 D1, Pupil 2 D1, Supplement F en D1
04 april 2020

Heren Turnwedstrijd

Locatie: Pernis
18 april 2020

Rayonkampioenschap per toestel

Locatie: De Hoornbloem, Den Hoorn
Supplement G en H, Dames D2 en D4, Heren
mei 2020
30 mei 2020

OBTK

31 mei 2020

OBTK

juni 2020
01 juni 2020

OBTK

13 juni 2020

Finale Regiowedstrijd

Pupil 2 en Jeugd 1 D1, Bovenbouw 4e divisie
14 juni 2020

Toestelfinale Regiowedstrijd

Onderbouw en bovenbouw 4e divisie
20 juni 2020

Groepsspringen

Locatie: Naaldwijk, De Pijl
20 juni 2020

Finale Regiowedstrijd

Instap en Pupil 1 D1
20 juni 2020

Districtsfinale

Locatie: Amsterdam
Instap N3
Onze partners
Onze "dikke" vrienden